Се прашувам нација момчиња кратки ракави пик поло
  • Ново

Се прашувам нација момчиња кратки ракави пик поло

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вратете го на распоредот со Pollo Wonder Nation Pertain, кој му обезбедува удобна основа на основа цела учебна година! Со низа бои од основни до смели, тој секогаш ќе најде нешто што одговара на неговиот стил. Зашилена јака. Кратки ракави. Плакета со 2 копчиња. Удобност без ознаки. Избледи и отпорна ткаенина. Совршен избор за нивната нова гардероба за враќање во училиште!. 60% памук/36% полиестер. Машина за перење. Увезени. Пике Поло Топ за момчиња од Wonder Nation.