Бринли Ко.
  • Ново

Бринли Ко.

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сандалот Hiyen е смело преземање на едноставен стил на лизгање. Се одликува со уникатен дизајн на каишот на Crisscross и детали за Громет и каиш на пети. Неговата незгодна талент ја прави оваа обична сандала подготвена за скоро за ништо. Лизгајте го и се врзувате со стил на вашата следна средба или следната ноќна дама. Публиката ѓон ќе ви го задржи удобно целиот ден и ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.