Атлетски дела момчиња шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & хаски
  • Ново

Атлетски дела момчиња шорцеви, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За вашиот мал спортист. Резултат од два пакувања со шорцеви за момчиња од атлетски дела со удобна еластична половината со цртеж. Страничните џебови помагаат да се задржат неговите најважни работи, додека технологијата за влага за влага помага да го задржи удобно и суво во текот на целиот ден, на и надвор од теренот. Материјал : тело : 100% рециклиран полиестер; Страничен панел/јарем на задниот дел : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : два пара шорцеви. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична половината. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : ткаенината за влага за влага помага да се ослободи влагата. Перформанси шорцеви 2-пакувања за момчиња од атлетски работи.