Ordордаче гроздобер Стиви кратки ракави графички духски машки
  • Ново

Ordордаче гроздобер Стиви кратки ракави графички духски машки

DEN 639.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршено дежурно парче за тие преодни денови, графичкиот худи со кратки ракави на Стиви ви дава удобност на џемпер на пуловер, но со атлетски пресврт. Оваа џемпер е изработена од 80% памук/ 20% полиестер за најдобра удобност и одлично вклопување. Оваа маичка може да се спари со најразлични панталони, шорцеви или фармерки за да се создаде уникатен изглед. Ова е задолжително за зимската сезона. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. приближно. Должина од рамо до полите : 30 ". Опуштено вклопување; стил на пуловер. Капена со врзана вратоврска. Расички графички принт на градите. Кратки ракави.