Skechersенски Gorun Gorun Constand Vivid Horizons Lace-up Comfort Atticer Running Sneaker
  • Ново

Skechersенски Gorun Gorun Constand Vivid Horizons Lace-up Comfort Atticer Running Sneaker

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прегрнете подобро и чувствувајте се за вашиот бегство во Skechers Gorun Consistent ™ - живописни хоризонти. Овој дизајн на тантела и обука на чипка се одликува со мрежна и кожа горната, одговора на ултра светло-амортизирање и амортизирана влошка со ладно ладење на „Skechers“. Воздушно ладење Гога Мат. Skechers M-Strike® технологија. Ortholite® удобна пена влошка. Мазна атлетска кожа горната со решетката за дишење. Параметриска конструкција на медината за поддршка и стабилност.