Извадете ја потпетицата на женската вратоврска над чизмите на коленото
  • Ново

Извадете ја потпетицата на женската вратоврска над чизмите на коленото

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете ја драмата. Чизмите со над-коленото на Scoop ја прават секоја облека дополнителна посебна. Само лизгајте ги и подгответе се да заслепувате. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Обем на висина на потпетиците : 15,5 ". Затворање : Повлечен стил со затворање на полу-зип и вратоврска. Удобност Карактеристики : Меморија од пена за дополнителна удобност; истегнете го микро-судениот горниот дел. Womenените над вратоврските на коленото од лажичката. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Тука сега барате сè што правите.