Собрани чорапи за кратки фудбалски момчиња на новородените момчиња
  • Ново

Собрани чорапи за кратки фудбалски момчиња на новородените момчиња

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кој вели дека чорапите треба да бидат здодевни? Чувајте го вашето малечко да се чувствувате пријатно и да изгледате одлично со овие разновидни чорапи на новородените момчиња од Garanimals. Шест пара чорапи со кратка должина се вклучени за голема вредност и разновидност, а сите се изработени од мека ткаенина за да им помогнат на неговите мали свињи да останат топли. Некои парови имаат стилски атлетски дизајни засновани на неговите омилени спортови, а други се солидна боја за чист изглед. Тој може да ги носи со патики, или да чевли помалку со каросерија кога мама го носи наоколу. Овие спортски чорапи се одличен додаток на неговата гардероба и работа во текот на целата година. Сорти фудбалски фудбалски момчиња на Гаранималс, асортирани чорапи : Тело : 98% полиестер, 2% спандекс. Поставена : 100% најлон. Чорапи. Шест пара. Кратка должина. Атлетски дизајни со фудбал, кошарка, бејзбол и фудбалски мотиви. Секој шест пакет вклучува шест различни дизајни. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ниско железо.