Realtree машки фла панталони
  • Ново

Realtree машки фла панталони

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Real Tree Edberg; Најпродаваната опуштена карго -пантолона на Манрике во трајна ткаенина од флекс / истегнување, има 6 пространи џебови со тивки прилепувања за скришум, 7 дополнителни широки армирани ремени и цртежи за полите за да се обезбеди затегнатост на подигањето. Еластична лента за удобност од комфор ги одржува вашите карго каде треба да бидат! Совршено дизајниран за секоја авантура! Овие се изградени од издржлива ткаенина од памук/полиестер/спандекс - доволно цврсти за редовно абење и солза. Доволно тивко за да не го испратите секој елен во близина на околината доколку се случи да се четкате против гранка. Real Tree; Најпродаваните опуштени карго -пантолони во Манрике во трајната ткаенина од флекс / истегнување, се карактеризираат со 6 пространи џебови со тивки прилепувања за скришум, 7 дополнителни широки засилени ремени и цртежи за полите за да обезбедат затегнатост на багажникот . Ковторен страничен еластичен лента за половини ги одржува вашите карго каде што треба да бидат ! Совршено дизајниран за секоја авантура! Овие се изградени од издржлива ткаенина од памук/полиестер/спандекс - доволно цврсти за редовно абење и солза. Доволно тивко за да не го испратите секој елен во близина на околината доколку се случи да се четкате против гранка . ќе сакате да ги носите овие флексибилни карго насекаде! Достапно во Real Tree Edberg; да ве задржи целосно сокриени. Ловот доаѓа со многу предизвици, да се биде уверен со скриен Foursquare не треба да биде еден од нив. Real Tree Edberg; Ви дава крајна ловска предност со тоа што ја нарушувате вашата човечка форма на далечина, додека беспрекорно се мешате во вашата ловна околина на блиско растојание.