Дерек срце јуниори без ракави, исмејувачки врат миди фустан
  • Ново

Дерек срце јуниори без ракави, исмејувачки врат миди фустан

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Од работа до ноќна ноќ, исмејуваниот фустан на вратот на Дерек срце, ве покриваше. Силуетата на Bodycon ги обезмастува вашите кривини за одлично вклопување и истегната, плетена ткаенина од Jerseyерси изгледа и се чувствува неверојатно. Пар со вашите омилени патики за обичен пресврт или зачинете го со некои стилети и кожна кожна јакна. Во секој случај, сигурно ќе го сакате овој фустан. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : MIDI; 40 ”долг од центарот на задниот врат за големина M. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : потсмев на вратот; мек и истегнат материјал; наредени. Исмејувајте го миди фустан за јуниори од Дерек срце.