Удобност зафаќа повеќекратни прицврстувачи на воланот за прикривање на безбедносниот ремен перници комбо средно црно
  • Ново

Удобност зафаќа повеќекратни прицврстувачи на воланот за прикривање на безбедносниот ремен перници комбо средно

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Удобноста grips ™ линија на премија за воланот на воланот; Перниките за потпирачот за глава и капаците на безбедносните ремени сега обезбедуваат избор на атрактивни додатоци за појавување. Нашата конструкција на супер-перничиња микро влакна и мемориска пена сигурно ќе го испорача најудобниот погон што некогаш сте го искусиле, додава стил на ентериер; Го штити вашиот управувач; Ја зголемува удобноста; Ја намалува топлината од воланот; Премиум материјали; Средна големина одговара на 14,5in - 15,5in волани.