Изматете го женскиот сет на женски територии и bralette, 2-парчиња
  • Ново

Изматете го женскиот сет на женски територии и bralette, 2-парчиња

DEN 159.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

О, мое, секси желка? Оставете го да го искористи да земе класика и да го претвори во нешто ново и чудесно. Ние го сакаме овој сет кој има малку чиста, подолга должина на желка, слоевит со појава на bralette. Толку едноставно, но сепак целосно зачудувачки, овој разигран изглед лесно ја ажурира секоја облека. Исклучиво на. Материјал : 51% акрилик/49% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Turtleneck и Bralette. Големина : Моделот е 5'11 ”и носи големина S. turtleneck Карактеристики : Опремени; Turtleneck; стил на пуловер; малку чиста; долги ракави; подолга должина; без ознака; Анти-пила ткаенина. Карактеристики на Блалет : вградени; деколте за лажичка; стил на пуловер; без ракави; исечена должина; Анти-пила ткаенина. Turtleneck и Bralette 2-парчиња сет за жени од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.