Ревел 1: Скала # Даница Патрик Аспен Дентал Форд Фузија Детска играчка играчка
  • Ново

Ревел 1: Скала Даница Патрик Аспен Дентал Форд Фузија Детска играчка играчка

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е 1/24 скала #10 Даница Патрик Аспен Дентал Форд Фузија Пластичен модел комплет од Ревел. Погодно за возраст од 14 и постари години. ** Дополнителни технички информации ќе бидат додадени кога ќе стане достапна. ** Карактеристики : Високо детални пластични парчиња обликувани во бели и јасни делови од хромирани делови меки црни гуми за седење на возачот на трки, претходно насликани црни прозорец, целосен мотор, ентериер и детали за стеблото, детали за водата илустрирани упатства што ќе ги добиете : Еден пластичен модел Барања : Собрание Хоби нож (RMXR6909) Цемент за пластика (TESR3512) секачи за прскање (HCAR0630) Спецификации на бојата : Скала : 1/24 Должина : 8-3/16 "(207,95мм) Ширина : 3-1/16 " (77,77мм) Висина : 2-5/16 "(58,72мм) Ниво на вештина : 5 Делови : 104 Коментари : Поради мали делови што можат да предизвикаат опасност од гушење, ве молиме, држете се настрана од деца 3 години и помлад TLC 8/31/17 & Revell 854219 1/24 #10 Даница Патрик Аспен Стоматол Форд Фузија.