Jordордаче, висок пораст на Jeanан
  • Ново

Jordордаче, висок пораст на Jeanан

DEN 351.04

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дајте му на плакарот ажурирање со фармерките на Capri Capri Skinny Jordache. Направени со вистинска количина на истегнување, овие меки допири исечени слаби фармерки мазни на колкот и бутот за ултра-ласкава силуета. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 4. Приближно In Seam : 23.5 ". Тенок вклоп. Висок пораст. Повлечен стил. % Полиестер/1% спандекс. Машината што може да се пее. Увезен. Jordorache Skinny Capri фармерки за жени.