Бела Вита Италија Елити-Италија ткаени сандали со слајдови
  • Ново

Бела Вита Италија Елити-Италија ткаени сандали со слајдови

DEN 480.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Елититалот од Бела Вита направена во Италија ќе биде вашиот слајд на летото. Ние комбиниравме два наши омилени трендови за лето .. слајдови и ткаени погледи. Мулти -обоениот горен му дава на овој ткаен изглед малку пламен, но сепак може да биде облечен или облечен. Ниската блок -потпетица ви дава мал лифт без да се жртвувате цел ден удобност. Ова направено во летниот слајд во Италија е задолжително. 1 "Блок потпетица. Воткана горната. Метални детали. Мала блок -потпетица за лифт во висина. Италијански занаетчиство и сензибилитет.