Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 7488.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Intel Core 2 Quad Q9550 2.80 GHz процесор процесор троши помалку моќ за да понуди максимална продуктивност со дополнителна употребливост. Intel Core 2 Quad 2,80 GHz процесор има мулти-јадрена архитектура што ги синергизира перформансите и дава резултати на повисок крај додека троши помала моќност. Дизајн од 45 nm Комплицира широк спектар на апликации од производи за широка потрошувачка до графики и канцелариски апликации до игри. Quad-Core (4 јадро) јадрото на процесорот овозможува мултитаскинг со голема сигурност и брза брзина на обработка. Процесор со брзина на часовникот од 2,80 GHz за побрзо, ефикасно извршување на циклуси во секунда за да се обезбеди максимална употребливост. Процесорот со брзина на автобусот од 1333 MHz обезбедува истовремено движење на податоците за максимална ефикасност на брзината.