Мускулна кошула и тренинг шорцеви за момчиња Reebok 2-парчиња сет на облека со 2 парчиња, големини 4-18
  • Ново

Мускулна кошула и тренинг шорцеви за момчиња Reebok 2-парчиња сет на облека со 2 парчиња, големини 4-18

DEN 367.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добијте ја главата на вашето момче во игра со оваа облека со 2 парчиња резервоар и шорцеви од Рибок. Резервоарот без ракави е изработен од удобен материјал од полиестер во Jerseyерси, кој е одличен за да се забавува дома и исто толку добро за кога станува спортски. Завршете го целиот изглед со кошаркарските шорцеви Рибок кои се вклучени во овој сет од 2 парчиња. Шорцевите се изработени од полиестер и за супер удобно вклопување. Двете артикли го прикажуваат логото на Делта на потписот Reebok. Достапно во разновидни големини и бои. Кошулата е изработена од памучни шорцеви направени од 100% полиестер. . Облека со 2 парчиња сет со еден резервоар и еден пар шорцеви. Резервоар без ракави и шорцеви со џебови. Ребрести деколте. Еластично затворање на половината на шорцевите. Отворени странични џебови на шорцеви. Потпис на логото на Делта Делта. Достапно во разновидни големини. Машина за перење.