Уникатен разбојно саќе кимера модерна геометриска област килим или тркач
  • Ново

Уникатен разбојно саќе кимера модерна геометриска област килим или тркач

DEN 4016.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекцијата Chimera е навистина уникатна оптичка авантура со најразлични обрасци и мотиви, вклучувајќи апстрактни, геометриски, шарени, преодни и многу повеќе. Изгубете се во овие сложени дизајни со бои што се чини дека работат заедно, заедно со обрасци што ќе ве потсетат на една работа и ќе потсетите на пријател или член на семејство на нешто поразлично. Овој килим за колекција Chimera ќе му даде на вашиот дом декор еден од еден вид изглед невозможно да се дуплира. Беж/3 '0 x 10' 0. Полипропилен. Машински изработени. Ранер. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,25 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.