Без граници на предните цвеќиња на јуниорите, капри панталони
  • Ново

Без граници на предните цвеќиња на јуниорите, капри панталони

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Предниот цвест предниот цвест и предниот дел инспирирано од гроздобер додава разноврсност на предниот цвест на вашите граници на границите. Стил со џемпер на пуловер и чизми со потпетици за да го врзувате вашиот изглед заедно. Исклучиво на. Материјал : 94% памук/4% полиестер/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 7. одговара : поставена. Подигање : високи. Затворање : Затворање на 5 копчиња. Ocketsебови : 2 џебови на грбот. Карактеристики : исечена должина; Детали за засолниште. Копчето на јуниорите предни капри панталони од без граници.