Чевли за патики на британски витези на мртовци на мршојак.
  • Ново

Чевли за патики на британски витези на мртовци на мршојак.

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Vulture 2 е обичен патика што изгледа добро со сè. Одликувајќи се со тежок кабел zig zag декоративен бод Оваа класика ќе ве однесе дење и ноќе. Платно горе. Гумена надворешна плоча. Подготвена влошка.