Момци за печатење на резервоарот за мали деца Garanimals, големини 12M-5T
  • Ново

Момци за печатење на резервоарот за мали деца Garanimals, големини 12M-5T

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сонцето е надвор, време за играње. Тој ќе го преземе денот во без напор стил со врвот на резервоарот за печатење на Гаранимал. Симпатична, удобна и тотално кул, спарете го овој резервоар со пар шорцеви или џогери и тој е подготвен за авантура. Изработен од 100% памук, па затоа е супер мек, тој ќе го сака ајлдер печатењето и вклопувањето без гужва. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; меко чувство. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Тенк резервоар за печатење на момчињата на мали деца од Гаранималс.