Време и време женски алпски аспиратор пончо
  • Ново

Време и време женски алпски аспиратор пончо

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Azzез со вашиот стил на време и блокирано пончо на Tru. Стилска алтернатива на вашиот секојдневен кардиган, овој симпатичен слој е супер мек и изгледа одлично. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S/m. Опуштено вклопување. Прикачен аспиратор; Стајлинг на пуловер. Приближно. Должина : 30 " + 4" раб. Шема на блокирање на боја; раб полите. 68% акрилик/32% полиестер. Машина за перење. Увезени. Women'sенски бок -блокирано пончо со аспиратор од време и Tru.