Олектрични лопати за замена на вентилаторот со таванот со претходно дупчат дупки, темно кафеава боја
  • Ново

Олектрични лопати за замена на вентилаторот со таванот со претходно дупчат дупки, темно кафеава боја

DEN 2559.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте го воздухот што тече со помош од овие лопати за замена на вентилаторот. Без разлика дали ги заменувате истрошените лопати или сакате само поинаков изглед, ќе најдете решение со овој сет. Вклучува пет сечила, секоја прецизна изработена за да се врати рамнотежата и перформансите во постојниот современ или гроздобер вентилатор на таванот. Материјалите се специјално дизајнирани да бидат компатибилни со вентилаторите на отворено, така што тие се отпорни на влага и корозија. Обликот ја зголемува ефикасноста, произведувајќи оптимизиран проток на воздух за вашата удобност. Достапно во низа неутрали, вклучително и бели вентилатори, бели/дабови, даб/орев и wengue (темно кафеава), тие ќе го надополнат буквално секој декор, од модерен до традиционален. Изберете реверзибилна опција за уште поголема разноврсност кога станува збор за стил. Овие разноврсни тавански вентилатори се одликуваат со врвни материјали и градежништво за долготрајни резултати во станбени и комерцијални поставки. Изберете од 52 "или 42 ", и двете се погодни за употреба на големи простори. Овој сет е решение за буџетот за истрошени или скршени тавански лопати. Паметно решение : Сетот за лопати за замена на вентилаторот е брзо, едноставно и нискобуџетно средство за замена на истрошените или скршени тавански лопати, истовремено додавајќи и уникатен стил на просторот за живеење или обновување на поправените вентилатори на гроздобер таванот. Функција за враќање : Овие лопати за замена на вентилаторот се специјално дизајнирани за вентилатори со 5 сечила, обновувајќи ја рамнотежата и перформансите. Лесен за инсталирање : Пред-дупчат дупки што ја намалуваат работата на инсталацијата и нудат соодветност за сите видови на приклучоци на вентилаторот; Секоја од овие 52 мерки на сечила на вентилаторот 5-3/8 „Ширина x 20-1/2“ должина. Исклучително разноврсна : Овие декоративни сечила на вентилаторот се дизајнирани да се вклопат со скоро секој вентилатор на отворено во производство за да се обезбеди лесно вклопување и како-нова функција.