Необјаснетиот бренд од пижами со краток ракав на Mad Engine, сет
  • Ново

Необјаснетиот бренд од пижами со краток ракав на Mad Engine, сет

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Willе одите во кревет во стил, облечени во јуниори, гордоста Loveубовта расте на кратки ракави за спиење и дневни шорцеви. Овој сет на две парчиња јуниори е лесен за носење заедно или мешан и одговара со друга облека за спиење. Останете топло и пријатно со овој сет, додека исто така и да бидете на тренд. Без разлика дали се карате на каучот или се разидувате во кревет, тоа е совршено за секоја пригода. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Достапно во големини S-XL Black Heather. Гордо пижами за јуниори.