Портокалови и црни ленти за десерт, пакувања
  • Ново

Портокалови и црни ленти за десерт, пакувања

DEN 855.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Трик или лекувајте, дајте им на вашите гости нешто добро да јадат со портокалови и црни десертни плочи. Овие плочи за торта со цврст стил измерат 7 "круг и се карактеризираат со портокалови и црни ленти дизајнирани за забава за Ноќта на вештерките. Оваа ставка за прибор се продава во пакувања од 8 и ќе фрли плашлив магија над поставувањето на табелата за Ноќта на вештерките. 8 Портокалови и црни ленти за десерт. Десерт плочи мерат 7 ". Плочите се изработени од хартија.