Tervis NHL® Washington Capitals® Изолиран Тумблер
  • Ново

Tervis NHL® Washington Capitals® Изолиран Тумблер

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање во пиење. Tervis tumblers имаат изолирана конструкција со двојни wallидови што ги одржуваат пијалоците топло или ладно подолго и ја намалува кондензацијата за да спречите прстени на вашата маса . Силен, отпорен на удар, без материјал за БПА, значи дека овие гушачи можат да земат негодување без да се разнишаат и нема да ги задржат вкусовите или нема да ги задржат вкусовите или мириси . Повеќето гушачи се микробранови, замрзнувачи и машина за миење садови безбедни за практичноста без важен и одговараат на повеќето држачи за чаши . Секој класичен Тумблер е и поддржан од гаранција за живот за да можете да купите со доверба.