Nintendo 2.5 Ограничена артикулација битна врска
  • Ново

Nintendo 2.5 Ограничена артикулација битна врска

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Nintendo ја лансираше својата прва конзола, Nintendo Entertainment System ™, во Северна Америка во 1985 година и со неа, ја воведе популарната франшиза Super Mario Bros. Марио ™ оттогаш продолжи да глуми во многу авантуристички игри, станувајќи икона за поп-култура што е денес. Заедно со неговите пријатели Луиџи, Праска, Јоши и жаба, овој класичен херој на видео игри има траен апел за fansубителите на сите возрасти! Соберете ги сите ваши омилени ликови во линијата Super Mario 2.5 ”со најмногу 4 точки на артикулација. Овие автентични бројки сигурно ќе ги задоволат децата и колекционерите исто така со некои од најпознатите иконични фигури на Нинтендо. Соберете ги сите! Автентични 2,5 ”бројки од видео игрите на Супер Марио ™ . Секоја бројка има до 4 точки на артикулација . Бројките работат со Super Mario ™ Playsets, (продадени одделно) . Другите 2,5” бројки исто така се достапни (секоја се продава одделно). Предложено за возраст од 3+ (мали делови).