Jewelersclub 14k злато позлатено сребро 0. Отворен прстен со бел дијамант за жени за жени
  • Ново

Jewelersclub 14k злато позлатено сребро 0. Отворен прстен со бел дијамант за жени за жени

DEN 6399.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дијамантските прстени навистина се најдобриот пријател на девојчето. Секој додаток за накит треба да го воздигне вашиот стил и да го подобри вашиот изглед онолку колку што прави овој прстен. Овој еднокарат бел дијамантски прстен обезбедува луксуз без екстремни трошоци. Овој достапен и стилски прстен од Jewelers Club е идеален за секојдневно носење; Без разлика дали сте на патување на девојче, забави, шопинг или само трчате по ред; Можете да го носите насекаде .. Овој уникатен женски бел прстен е убаво спакуван, правејќи сентиментално (и искривено) изненадување за секоја девојка или жена во вашиот живот. Оваа безвременска убавина е совршена идеја за подароци за вашата сопруга, ќерка, мајка, сестра, девојка, најдобра пријателка или самите себе. Дајте му на вашиот специјален некој парче луксузен убав накит! Нашиот бел и сребрен прстен секогаш дава трајна изјава .. Зошто да го изберете нашиот сребрен прстен со злато од 14 килограми?. Софистициран и елегантен, овој прекрасен прстен ветува и безгрижно и удобно носење .. Неговиот дизајн има за цел убаво да ги истакне прстите .. Бендот на овој прстен покажува извонредна дебелина што го прави луксузен и поздрав да се носи .. Овој бел дијамантски прстен е елегантен додаток (без надуена цена) .. Вашата колекција за накит го заслужува овој зачудувачки бел дијамантски прстен во злато позлатено сребро. Неговиот иконски изглед може да се пофали со симетрична прецизност на брилијантни дијаманти кои го подобруваат неговиот целосен изглед и тешки изградени. Овој црн дијамантски прстен сигурно ќе ги шармира оние околу вас .. Спецификации : . 0,10 T.W. Карат бел дијамант. Достапно во големини 6, 7, 8. Пакетот вклучува : . 1 x Jewelersclub Бел дијамантски прстен шик прстен (по цена никој нема да верува) : украсете го овој луксузен прстен без ознаката на цената. Облечена е со 14 K злато позлатено сребро и 0,10 карат тежина на бели дијаманти. Тоа е класично парче направено со секојдневната личност на ум. Бидејќи го заслужувате тоа . дизајнирано да се носи ден во и ден : Вашиот нов 0,10 карат бел дијамантски прстен беше направен во полиран сребро од злато од 14 килограми, што значи дека овој прстен е исклучително издржлив и подготвен да го издржи тестот на времето. Секој 14 килограм сребрен дијамантски прстен беше строго прегледан пред да стане ваше ново богатство . Додаток што оди каде и да одите : овој бел дијамантски прстен ја надополнува секоја облека и прилика. Без разлика дали сте надвор со вашите пријатели или на работниот простор, овој елегантен и стилски прстен е идеален за секоја сезона и одговара на кој било стил.