Стерлинг сребрен позлатен месинг симулирана нараквица на Руби и ЦЗ акцент
  • Ново

Стерлинг сребрен позлатен месинг симулирана нараквица на Руби и ЦЗ акцент

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стерлинг сребрен месинг симулирана нараквица на Руби и ЦЗ Акцент на срце : Оваа срцева нараквица е убава и на тренд. Овој стил има симулирани камења во форма на срце Руби и ЦЗ и е поставен во месинг од сребро позлатен. Стерлинг сребрен месинг симулирал нараквици на Руби и ЦЗ Акценти на срцеви тениски нараквици.