Единствени поволни цени, цветни асиметрични асиметрични рафли, врзани половини
  • Ново

Единствени поволни цени, цветни асиметрични асиметрични рафли, врзани половини

DEN 319.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Разновидно здолниште за дневен случај на секојдневен стил, или парче за око како прикриено здолниште. Погодно за датира, забави, шопинг, работа, собири, плажа, итн. Табелата со големина на телото покажува големина на фитинг, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи х-мал (висина : 5'74 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 24 инчи, колк : 35 инчи, тежина : 120 фунти) .интринационална големина вкупна должина- Girthxs на половината 28 7/8 - 26 S 29 4/8 - 28м - 30 1/8 - - 29 7/8 L 30 6/8 - 33 1/8xl 31 2/8 - 36 2/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени за цветни асиметрични асиметрични рафли, врзани здолништа 100% полиестер. Увезен. -Посетете го цветното печатење. Машинско миење ладно со слични бои.