HDMI до VGA ADP
  • Ново

HDMI до VGA ADP

DEN 478.08

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

HDMI до VGA ADP Onn. Адаптерот HDMI до VGA : Компактен дизајн - Компактен дизајниран преносен HDMI до VGA адаптер Поврзува компјутер, работна површина, лаптоп или други уреди со HDMI порта со монитор, проектор, HDTV или други уреди со VGA порта. Супериорна стабилност - Вграден напреден IC чип го претвора дигиталниот сигнал HDMI во аналогниот сигнал VGA. Неверојатни перформанси - Поддржува HDMI влез 165 MHz/1.65 Gbps по ширина на опсег на канали. Што има во кутијата? 1 HDMI до VGA адаптер.