Вистински и ко
  • Ново

Вистински и ко

DEN 479.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вистинскиот градник на сите V вратот од True & Co дава вклопување од следната кожа што се изедначува и се движи со вас. Направено е од лесен микрофибер со вистинска количина на поддржувач на поддржувач и вметнување V врат што останува скриен под вашите омилени деколте. Со безжичен, дизајн без затворач, може да биде најудобен градник што ќе го поседувате . Нашите градници се направени за телата во кои живееме : меки, строги, поддржувачки, убави, засилување на довербата и пред сè, дизајнирани и направени за удобност, што ќе биде мазно против вашето тело и ќе леже рамно под облеката. Во фрлање на двојни V-вратови за прицврстување на ниски деколте. Нежните стил на пуловер без куки, затворања или обемни споеви. Исчезнува под облеката.