Secretsенски тајни богатства Суштински градник за склекови, стил ST111
  • Ново

Secretsенски тајни богатства Суштински градник за склекови, стил ST111

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Градници толку меки, никогаш нема да сакате да ги тргнете. Нашите тајни богатства суштински градник за поттикнување на жените беше дизајниран со непобедлива удобност во умот. Плишаното подлога за влечење создава беспрекорно расцеп и детали за Лејси го прави ова ваш најубав основен уште. Поддршката за подлога обезбедува дополнителен лифт за оптимално расцепување . деколтето за ставање градник е идеално за вашите облеки со ниски секи . Дво-крилја и балет за грб за мазнење од страна на странични и грб, лежи рамно под облеката . предните прилагодливи и конвертибилни ленти што влегуваат во место за безбедно задржување. Носете класичен или вкрстен. Инструкции : Измијте ја раката ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се исуши линијата, не пеглајте.