Emенски мрежни бисери украсени пумпи
  • Ново

Emенски мрежни бисери украсени пумпи

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Облечени пумпи за мрежи од страна на Brinley Co. Функција на мрежни постави и и вештачки детали за стилот на зашилен пети и потпетиците на задниот дел. Фаукс бисер и ринестон украс додава елегантен стил и тенок стилето високи потпетици го завршуваат изгледот. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : мрежа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.