Комплет за адаптер за слушалки за слушалки за животни животни
  • Ново

Комплет за адаптер за слушалки за слушалки за животни животни

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Решајте ги проблемите со компатибилноста на слушалките со комплетот за адаптер за слушалки Lifeproof. Едноставно, но сепак изграден за да трае, овој адаптер е совршено решение за тешко достапни аудио порти на вашиот случај на паметен телефон. Компатибилен само со случаи на живот (адаптери се дизајнирани за одржување на водоотпорна заптивка на вашиот случај на живот). Сите 4 адаптери се вклучени во еден пакет. Погледнете ја табелата за компатибилност во сликите на производот - Компатибилноста на адаптерот варира според уредот.