Чудо женско печатено плетено здолниште
  • Ново

Чудо женско печатено плетено здолниште

DEN 639.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Здолништето на В. Чудо, привлекувајќи внимание со нежно нишање и интересно печатење. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 "колкови : 36". Моделот носи големина M. влечење. Приближно. 26,5 "Долга. Силуета А-линија. Како 2 ја носат : веднаш од вратата со мета и станови; подготвени да се борат со секси мала пета . 100% полиестер. Машината што се мие. Увезено. Womenените. Истражете го шарениот, шик и модерен свет на C. Wonder. Откријте паметни, софистицирани и без напор стилови за работа и играјте… видете го чудото за сето тоа.