Шампион, внатре во. Боја Бродвеј, луксузен винил штица подови
  • Ново

Шампион, внатре во. Боја Бродвеј, луксузен винил штица подови

DEN 1119.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изграден за зафатени домаќинства, Шампион го меша класичниот стил со доверлива издржливост за прекрасен под подготвен да ги издржи секојдневните барања во животот. Оваа 100% водоотпорна 7 ”x 48” винилна штица ви дава слобода да уживате во безвременскиот изглед и чувство на тврдо дрво во која било просторија од куќата, дури и влажни области со винил со високи перформанси. Шампион-пријателски за буџетот од Shaw Poots® ви дава природна убавина на тврдо дрво без грижа! Шампион исто така има силно ригидно јадро, 12 милји за носење и финиш со високи перформанси за уверување дека вашиот кат ќе остане убав за наредните години. Шампионот е дизајниран за брза и лесна инсталација на DIY и има приложена акустична подлога за намалување на бучавата и додадена удобност. Одморете се лесно да го познавате буџетскиот шампион, луксузен винил од Shaw Poots®, може да се справи со сè што вашиот дом фрла во него. Затоа, бидете херој на вашиот дом со Шов Под Шампион. 100% водоотпорни 7 ”x48” винилни штици. Прикачена акустична подлога. Инсталацијата за кликнување на кликнување на DIY не бара под-подготовка, аклимација или лепила. Имитирајте го изгледот и чувството на природно тврдо дрво. 6 милји слој за абење обезбедува доверлива издржливост на станбени простори. Приложената акустична подлога обезбедува намалување на бучавата и додадена удобност. Затегнете, вакуум или прашина за да ги отстраните нечистотиите и да се грижите. Не заборавајте на вашата координативна трим и обликување. Соодветна оценка за инсталација : над одделение, на оценка, под одделение.