Тресете го и uppremium врамено печатење
  • Ново

Тресете го и uppremium врамено печатење

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Протресете го Uppremium врамено печатење на врамен ладно притиснато печатење хартија со супериорна рамка за двојно матенирање и квалитет. 2 големини на располагање 16''’X16 '' - - целокупната големина 20''x20 '' - - целокупната големина Секое парче е направена по нарачка. Секое парче доаѓа со висечки хардвер. Подготвени да висат giclee хартија печатење плексиглас, собрана од табла Мет, двојна мат табла.