Скоро познатиот фустан со врамен од јуниори
  • Ново

Скоро познатиот фустан со врамен од јуниори

DEN 147.20

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За совршен мал фустан, не гледајте подалеку од овој фустан за завиткување на ракавот од без граници. Со преден дел од вратоврска и влечење на вратот, овој фустан без ракави, нуди елегантна, софистицирана силуета што ја размачкува вашата фигура. Засилете го овој класичен фустан со смели накит и шарени потпетици, или одлучете се за пообичен изглед со вашите омилени патики и мото јакна. Скоро познатиот фустан за обвивка на бои на јуниори.