Групна AFCM5009BlackFull Black Neoprene Cart Cover Cover For - GMC Sierra со освежувач на воздухот
  • Ново

Групна AFCM5009BlackFull Black Neoprene Cart Cover Cover For - GMC Sierra со освежувач на воздухот

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако поседувате пикап за пикап GMC Sierra, тогаш знаете сè за купување нешто со иновации и цел. FH групата може да одговара на таа енергија со нашите неопречни водоотпорни капаци за вклопување на автомобили. FH Group е тука за да ги додадеме нашите капаци на седиштето за нарачка за да го воздигнете вашиот камион на повеќе начини од еден. Неопренската ткаенина во центарот на седиштата обезбедува здрав, водоотпорен водоотпорен ентериер, а неосупремската трим ја одржува целата вода отпорна на вода и мека! Овој спортски дизајн е толку добро конструиран, ќе го сакате камионот низ градот малку повеќе. Обично вклопување за 2019-2022 GMC Sierra 1500 2500 HD 3500 HD SLT AT4 DENALI. Доаѓа во бои како беж, црна, сина, сива и црвена боја. Вклучува освежувач на бонус воздух. Број на дел од производителот : AFCM5009 BLACKFULL пакет вклучува : целосен сет : 2 капаци на седиштата на предните корпи, 1 задниот дел на седиштето на задниот дел, 5 одделни капаци на потпирачот за глава, капакот на конзолата. Димензии : Прилагодено вклопување за 2019-2022 GMC Sierra 1500 2500 HD 3500 HD база СЛЕ. Совет за чистење : Машинско миење ладно, нежен циклус. Само воздух сув. Популарниот неопрен материјал е издржлив, мек на допир и водоотпорен. Неосупремската трим ткаенина е отпорна на вода, лесна и поткрепена со перница пена за дополнителна удобност. Вклучува капаци на потпирачот за глава и капакот на конзолата за бонуси. Прецизно намалување и прилагодено прилагодено на спецификациите на вашето возило за совршено вклопување. Назад на капаци на корпи направени од издржлива истегната ткаенина со џеб за лесно складирање. Обвивките за задното седиште дизајнирани да сместат 50/50, 40/60, 60/40 и 40/20/40 Сплит клупи. Компатибилен со 2019, 2020, 2021, 2022 GMC Sierra 1500 2500 HD 3500 HD база СЛЕ. Забележете : Овој дизајн на моделот нема пристап до конзолата на задниот центар.