Механички моливи за пенкало + опрема, средна точка, броење
  • Ново

Механички моливи за пенкало + опрема, средна точка, броење

DEN 158.08

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Олеснете ги вашите потреби за моливи и да ги имате да се чувствувате како пенкало и изгледот и перформансите на молив идеално за употреба за најразлични проекти за пишување и уметност. Залепениот зафат на моливи го прави удобен за употреба и 0,7 мм води пишува темно и лесно се брише со бришачот на врвот без да остави никакви оценки. Секој молив има светло, шарено барел и удобен зафат што го олеснува пишувањето без да ставите вирус на раката. Механички моливи за пенкало + опрема, средна точка 0,7 мм, 4 брои : . Залепен зафат за удобно пишување, создадете јасни, прецизни линии секој пат. Избрани бои : црна, сина, зелена и црвена боја. Пријателски избор за буџет за младиот уметник . Напиши, скици и дизајн-изрази се појасно. Голем Eraser обезбедува поголема моќност на бришење и лесна за бришење. Силните води создаваат јасни, темни ознаки и ги бришат чисто.