Подобри домови и градини темно сива херингбон -табла за затемнување на завесата, 50 63
  • Ново

Подобри домови и градини темно сива херингбон -табла за затемнување на завесата, 50 63

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подобри домови и градини, затегнатиот панел за затемнување на заклучоци, служи како без напор стилски акцент на прозорецот, давајќи му на вашиот простор веднаш преуредување! Овој панел за завеси со ширина на ширина е изработена од текстурирана полиестерска ткаенина со убаво дизајниран ткаенина од херингбон. Оваа колекција е достапна во најразлични бои, како и големини за комплимент на кој било стил на декор на домот. Громотскиот врвен дизајн го олеснува и стилизирате и стилот на завесите и ќе се вклопи на шипка до 1. 5 "во дијаметар. Приватност создавајќи мирен амбиент и ви овозможува да спиете звучно без оглед на денот на денот. Овие завеси имаат лагер за термичка облога што помага да се задржат несаканите топлини и ладни нацрти во текот на зимските и летните месеци. Ова го поздравуваше Подобри домови и градини панел за завеси за завеси е совршено за да донесете живот и стил во која било просторија во вашиот дом! Завршете го изгледот со купување на две панели. Секоја табла се продава одделно. Машината што се мие за лесна грижа и одржување. Продадено исклучиво на. Подобри домови и градини темно сива харингарска обвивка за затегната завеса Панел, 50 "x 63" : . Вклучува 1 панел, долг 50 инчи x 63 ". Материјал : 100% полиестер. Намалување на светлината и бучавата. Ткаена текстурирана ткаенина со херингбон со грометна врвна конструкција. Достапно во повеќе големини и бои.