Avia Women's Women 28 Height leapist на глуждот со странични џебови
  • Ново

Avia Women's Women 28 Height leapist на глуждот со странични џебови

DEN 2.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хелеги за перформанси на жените во Авиа за да ја добиете Новата година Нова вас! Направено од нашата нова и подобрена измислица за која можете да се чувствувате добро. Оваа нова ткаенина ве држи и нуди крик за да ве остави суви. Овие хеланки на Avia ги нудат вашите омилени странични џебови и слабеење на сечење за елегантен, стилски изглед. Материјал : 86% полиестер/14% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 'и носи големина S. одговара : вграден. Затворање : Повлечете стил со широк еластичен лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : ткаенина за влага за да ве одржи сува и ладна; Меди споеви за удобност додека се движите. Хеланги на глуждот за жени од Авиа.