Удобност од Бринли Ко. Дополнително широко подигање на велур со велур со велур
  • Ново

Удобност од Бринли Ко. Дополнително широко подигање на велур со велур со велур

DEN 783.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влезете во нов модерен дизајн со дополнително широко теле Кен Кени Бут од Бринли Ко. Овој модерен багажник има класичен пети од бадем со високо-ниско дизајнирање на коленото. Акцентот на дијагонален патент го комплетира овој шик дизајн, додека мемориската пена и дополнително широко теле создава дизајн што може да се носи. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 17 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Микро велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.