Зелен живот здрав керамички не-стап Електричен 3QT Fondue Party поставен со вилушки, црвени, безбедни делови за машина за миење садови
  • Ново

Зелен живот здрав керамички не-стап Електричен 3QT Fondue Party поставен со вилушки, црвени, безбедни делови

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Fondue тоа заедно! Здравата забава на Greenlife Healthing Ceramic Fondue Fondue во црвена боја им олеснува на луѓето да се соберат и да слават вкус. Секој може да се собере за да забие солено месо или сладок десерт и да создаде вкусен вкус за да ја дефинира ноќта. Капацитетот 3 QT значи дека имате многу храна за секого! Партијата Fondue го карактеризира нашиот потпис здрава керамичка нестепена облога за да се направи чистење по забавата без напор. Со ниски, средни и високи поставки, лесно е да се најде вистинскиот вкус за вашиот оброк. 8-те совети во боја на секоја вилушка го прават едноставно вашите гости да имаат свои. Pot & Forks се безбедни машини за миење садови. Партијата Fondue се одликува со потпис на Greenlife, здрава керамичка нестепена облога. Со ниски, средни и високи поставки, лесно е да се најде вистинскиот вкус за вашиот оброк. 3 QT тенџере нуди многу простор за сирење, чоколадо, натопи или супа, така што ќе имате доволно за секого. . Нелеплива облога добиена од песок и без PFA, PFOA, олово и кадмиум. Безбедна и лесна за употреба отстранлива сонда со магнетски отпад. Капакот и тенџерето се безбедни машини за миење садови. Големите рачки со лесна зафат го прават едноставно носењето од шалтер до маса. Вклучува 8 вилушки со совети во боја, така што секој гостин добива своја боја.