Tredsafe Women'sенски Валери Слики отпорни чевли
  • Ново

Tredsafe Women'sенски Валери Слики отпорни чевли

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Од носење на работниот ден до вашата секојдневна гардероба, патиките на Валери на Тредсафе продолжуваат со стилска силуета и ѓон отпорен на лизгање. Материјал : Кожа и вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Лезди нагоре. Карактеристики : enduropro insole го намалува заморот; надворешна плоча отпорна на лизгање. Чевли отпорни на лизгање за жени од Тредсафе.