Primal Silver Silver Silver Silver Silver Rhodium-позлатени злато-позлатени срца срцеви шкафчиња со ланец на кабел Форзантина
  • Ново

Primal Silver Silver Silver Silver Silver Rhodium-позлатени злато-позлатени срца срцеви шкафчиња со ланец

DEN 975.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставете две специјални фотографии од вашите омилени луѓе во овој шармантен ѓердан во форма на срце. Стилиран во родиум позлатена сребро, овој шкаф со 25,2х19,55мм има жолто злато обложено две поврзани модели на срце, обележани со полирана завршница и доаѓа со 18-инчен пролетен прстен, обезбеден кабелски ланец. Има две фотографии во форма на срце од 14 мм. -Плерано со димензии на кауција : 25.2mm x 19.55mmchain Димензии : 18-инчен x 1.3mmholds 2-14x14mm Photosopenshollowyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за безбедно чување или подароци. Земја на потекло од Хонг Конгхајн : Италија Стерлинг сребро, полиран, позлатен, пролетен прстен.