Основни шорцеви на Расел Бојс, големини 4- & Хаски
  • Ново

Основни шорцеви на Расел Бојс, големини 4- & Хаски

DEN 320.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Неговите секојдневни активности повикуваат на сигурна база и овие основни цврсти шорцеви од Расел сигурно ќе одговараат на сметката! Во мека мешавина од памук, овие шорцеви го одржуваат удобно без оглед на тоа што неговиот ден има во продавница. Повлечете еластична лента за половината со врзана вратоврска. Цврст. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Шорцеви за момчиња од Расел.