Диви Бери Пом Пом Градите
  • Ново

Диви Бери Пом Пом Градите

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Диви Бери Пом Пом градите е шармантен пакет на забава со два во-едно. Во рамките на секое градите крие прилично плетеница на забавни меки пом -мониста за да се вметнат во уникатни додатоци. Овој живописен нов додаток на вашите материјали за накит DIY ќе зашемети без оглед на тоа што ќе направите. Наполнете ги меките гради со козметика, накит или мали ситници; Користете или вертикално или хоризонтално, само разменете ги фиоките! Опсег на возраст : 4 години и повеќе. Диви Бери Пом Пом градите е шармантен пакет на забава со два во-едно. Во рамките на секое градите крие прилично плетеница на забавни меки пом -мониста за да се вметнат во уникатни додатоци. Овој живописен нов додаток на вашите материјали за накит DIY ќе зашемети без оглед на тоа што ќе направите. Наполнете ги меките гради со козметика, накит или мали ситници; Користете или вертикално или хоризонтално, само разменете ги фиоките.