Фармерки со Софија од Софија Вергара, заболени шорцеви за бојадисување на жените
  • Ново

Фармерки со Софија од Софија Вергара, заболени шорцеви за бојадисување на жените

DEN 359.04

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Леснотија во обичен, пријатна ден со пар плетени шорцеви од фармерки на Софија од Софија Вергара во ултра-мек памук и сонувачка боја на вратоврска. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : en un día casual y cálido, ponte cómoda con unos шорцеви де пунто де софија фармерки де Софија Вергара елабарадос en algodón Ultrasuave y un tie-dye dye dye de enceuño. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'8-1/2 ”, половината : 25”, биста : 32 ”, колкови : 36”/Medidas Aproximadas de la Modelo : estatura : 5'8-1/2 "; Cintura : 25" ; Busto : 32 "; Caderas : 36". Омилен модел е носење со големина S/la Modelo que se presenta viste una talla pequeña (и). Приближно. In Seam : 3-1/2 ”/largo de Enterepierna aproximado : 3-1/2”. Опуштено вклопување/Тале Холгадо. Еластична половината; Врза за влечење/Цинтура Елстица; Лазо Кон Кордн Абјектив. Печатење со вратоврска за вратоврска/естападо А Мано Типо-Ти-Ди-Ди-Ди. 100% памук/100% алгодон. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Фармерки со Софија од Sofia Vergara Surts Shorts Sharts Sharts. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.