Корсет на Мадден Cујорк Јуниор
  • Ново

Корсет на Мадден Cујорк Јуниор

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте го слатко и едноставно во вашиот нов омилен врв. Овој врв инспириран од корсет од Madden NYC има функционален детал за вратоврска на деколте за ласкав, женски допир и е завршен во ребрестиот плетен дизајн со додаден дел за удобност. Спарете го овој врв на кратки ракави со омилените потресени тексас шорцеви за забавен и флерт баланс што е совршен за викендот! Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Затворање на вратоврска на клучот на деколте; детали со ребра. Conенски корсет врвот од Мадден Cујорк.